XIV МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР З АМЕРИКАНІСТИКИ У ЗАЛЬЦБУРЗІ

«Images of America: Reality and Stereotypes» – під таким заголовком 22-27 вересня 2016 року у місті Зальцбург (Австрія) відбувся  XIV Міжнародний семінар. Його організувала Зальцбурзька асоціація американістів, яка є частиною освітнього проекту Salzburg Global Seminar.

Подію відвідало 60 учасників із 25 країн світу, серед  яких Україну представила доцент Інституту філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили Тетяна Остапчук. Впродовж чотирьох днів перед учасниками виступили Рон Кліфтон, Крістофер Бігсбі, Марта Бейліз, Алекс Сіго, Астрід Феллнер та інші відомі дослідники, критики, автори розвідок із проблем сучасної американської культури, літератури та політики. У програмі були представлені різні формати роботи: лекції та обговорення, подіумні дискусії, круглі столи тощо. Семінар дав можливість ознайомитися із новітніми ідеями у галузі імагології, налагодити професійні контакти у колі дослідників американської культури у світі та гідно представити українську школу американістики.

Нагадаємо, що раніше випускниками програми Salzburg Global Seminar також були доценти Інституту філології Галина Запорожець та Оксана Старшова.