«Відкрий світ»: викладач кафедри екології та природокористування відвідала США

Із 08 по 19 вересня 2016 року викладач та аспірант кафедри екології та природокористування Діана Крисінська відвідала Сполучені Штати Америки, в рамках програми «Відкритий світ», що фінансується Конгресом США та здійснюється Центром лідерства «Відкритий світ» (Центр) при Бібліотеці Конгресу США, адмініструється організацією Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils).

Тематика програми стосувалася питань захисту навколишнього середовища. Зі всіх куточків України було відібрано молодих і талановитих лідерів, які прагнуть змінити нашу державу на краще.

У рамках програми було відвідано Вашингтон (Бібліотеку Конгресу США), де учасники мали змогу поспілкуватися з Мирославою Гонгадзе та Вільямом Тейлором, на різні теми, включаючи болючі та актуальні питання анексії Криму, війни на Сході України.

Другий етап програми передбачав ознайомлення з американським досвідом вирішення екологічних проблем. У рамках реалізації цього етапу учасники проживали в приймаючих американських родинах в м. Пенсакола (штат Флорида), де протягом тижня відвідали різні установи, організації та підприємства, а саме: центральний водоочисний завод «Emerald Coast Utilities Authority», сміттєзвалище Perdido, завод сучасної компанії вторинної переробки сміття «The Interim Recycling Facility IMRF», центр природної діагностики та біоремедіації Університету Західної Флориди, енергетичну компанію «Gulf Power»,  відділ охорони навколишнього середовища штату Флорида та ін.

Окрім того, учасники програми долучились, у ролі волонтерів, до реалізації проекту відновлення рифів Мексиканської затоки «Зелені береги» та представили громаді міста презентацію про екологічні проблеми в Україні.

1_M_Vashington_Zustrich_Z_Miroslavoyu_Gongadze 2_M_Vashington_Kapitoliy 3_Smittyeperobny_Zavod 7_Proekt_Zeleni_Beregi

8_Prezentatsiya_Ekologichnikh_Problem_Ukrayini_Dlya_Gromadi_Mista11_Proschalna_Vecherya_Z_Priymayuchimi_Rodinami