Структура ЧНУ - ЧНУ iм. Петра Могили

Структура ЧНУ


На сьогоднішній день Чорноморським національним університетом імені Петра Могили створено всі умови для розвитку молодих фахівців нової генерації.

Матеріальна база університету включає 12 корпусів, об’єднаних в єдиний комплекс – кампус, студентське містечко. Створені всі умови для комфортного навчання студентів, адже все в нашому університеті робиться для вас, для вашої користі і зручності.
В університеті працює бібліотека з фондом 146,849 тис. примірників. Фонд відділу літератури іноземними мовами – 19 352 примірника 28 мовами світу. До складу бібліотеки входить 1 абонемент і 3 читальні зали із загальною кількістю 244 місця.
Функціонують Інформаційно-комп’ютерний центр і 14 комп’ютерних класів. Зараз  в університеті нараховується 450 сучасних комп’ютерів. Всі вони об’єднані в локальну мережу. Функціонує також бездротова комп’ютерна мережа Wi-Fi, в якій на даний момент зареєстровано більше 600 ноутбуків, КПК та інших бездротових пристроїв співробітників і студентів університету. У локальній мережі зареєстровано більше 4 тис. користувачів. Кожен співробітник, студент, слухач підготовчого відділення чи факультету ДВО має вільний доступ до комп’ютерів і безкоштовний доступ до всесвітньої мережі Інтернет. Для забезпечення потреб студентів функціонують два пункти друку і копіювання, оснащені копіювальними апаратами, комп’ютерами, принтерами та сканерами, в тому числі є широкоформатний кольоровий принтер для друку плакатів великого розміру.

На базі університету відкрито Центр інноваційних технологій в рамках реалізації Програми розвитку ООН проекту ”Інноваційний трамплін: запрошення до співпраці“.
У наукових лабораторіях студенти на практиці можуть ознайомитися з отриманими теоретичними знаннями.
Медичний центр. Сподіваємося, за час проведення навчання вам він не знадобиться. Але у випадку необхідності студенти завжди можуть отримати висококваліфіковану допомогу. Хоча є й інші важливі деталі, про які вам будуть нагадувати час від часу і якими не слід нехтувати (щеплення, проходження флюорограми). Розташування медичного пункту – на першому поверсі першого навчального корпусу.
До послуг студентів 3 сучасних спортивних зали, 2 тренажерний зали і яхта, на якій студенти регулярно вирушають в екологічні експедиції.
Якщо ви зголодніли, то до ваших послуг студентські їдальня і 3 кафе, де ви можете смачно поїсти, зустрітися на перерві зі своїми друзями і дізнатися новини.
Для студентів з інших міст та малозабезпечених студентів в університеті функціонують 3 сучасних студентських гуртожитки. Умови розміщення та надання гуртожитку ви можете дізнатися у Студентській колегії університету.
У видавництві видаються наукові праці наших вчених і не тільки.
Якщо ви, наприклад, пишете вірші і хочете видати власну книг, наш університет допоможе вам у цьому.
Для небайдужих до образотворчого мистецтва функціонує Галерея мистецтв, де виставляють свої роботи найкращі художники, і роботу якої відзначають на найвищому рівні. Міжнародні делегації, які відвідують нашу Галерею високо оцінили її художній рівень

На базі ЧНУ діє відділ міжнародних зв’язків та центр міжнародного співробітництва.
Аспірантура за 12 спеціальностями буде рада прийняти бажаючих студентів, які хочуть присвятити своє життя науці. Також в університеті діє п’ять спеціалізованих вчених ради.
У ЧНУ існує Студентське наукове товариство, яке видає науковий збірник “Студентські наукові студії”. Поглибити свою професійну підготовку студенти можуть в Американському, Економічному, Німецькому та інших клубах. Щорічно відбуваються англомовна і австрійська літні школи. Діють Центр англомовної гуманітарної інформації, створений спільно з Корпусом Миру США в Україні, Центр франкофонії, який заснований спільно з Французьким культурним центром. Працює студентський театр “Грааль”, який щорічно бере участь у Міжнародних фестивалях франкомовних театрів, активно працює культурно-мистецький центр студентів, студентський український театр. Студенти мають можливість проявити свій талант до журналістики в друкованому періодичному виданні ЧНУ – газеті «Вагант», беруть участь у створенні та проведенні телевізійної програми “Вагант -ТV”. З 1998 року щорічно відбувається фестиваль мистецтв “Зірки Причорномор’я”. У 1999 році студентами ЧНУ створено обласний клуб інтелектуальних ігор. З того часу в Миколаєві регулярно проводиться чемпіонат з “Що? Де? Коли?” і чемпіонат з “Брейн -рингу” серед студентських та шкільних команд.
У ЧНУ працює 15 спортивних секцій, в тому числі з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, аеробіки, східних єдиноборств, підводного плавання, вітрильного спорту та інші. На власному науково-дослідному судні “Ольвія” студенти регулярно відбувають в екологічні експедиції.

Щорічно студенти ЧНУ успішно проходять стажування у Верховній Раді України і Парламенті Канади. У листопаді 2002 р. за результатами конкурсу “Join Multimedia 2002”, проведеного фірмою Сіменс в Мюнхені, команда тоді ще Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили була визнана кращою в Європі та посіла перше місце в номінації “Long Run (16-24)”. 17 вересня 2003 року в Мюнхені відбулася церемонія нагородження 18 команд- переможців європейського конкурсу “Join Multimedia 2003”. На ній були присутні Штефен Райхе (Steffen Reiche), міністр з питань освіти, молоді та спорту Бранденбурга, і доктор Клаус Вайріх (Claus Weyrich), член правління Siemens АG.
Університет співпрацює з такими зарубіжними навчальними закладами, як Університет Квінс (Канада), Університет Ганновера (Німеччина), Гетеборзький університет (Швеція), Техаський А & М університет (США), Університет Ржешева (Польща), Харбинський інженерний університет (КНР), Педагогічний університет Республіки Сальвадор (Сан-Сальвадор, Республіка Сальвадор) та інші.
СТРУКТУРА

Ректор
Перший проректор
Проректор з наукової роботи
Проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку
Проректор з адміністративно-господарської роботи

Інститут державного управління
Кафедра державної служби
Кафедра державної політики та менеджменту
Кафедра місцевого самоврядування, регіонального розвитку та політичної аналітики

Інститут філології
Кафедра англійської мови
Кафедра германської філології
Кафедра іноземних мов
Кафедра теорії та практики перекладу
Кафедра української філології, теорії та історії літератури

Кафедра журналістики
Бюро Гете інституту
Французький центр

Факультет комп’ютерних наук
Кафедра інтелектуальних інформаційних систем
Лабораторія комп’ютерної графіки
Кабінет дипломного проектування
Кафедра інформаційних технологій і програмних систем
Лабораторія мікропроцесорної техніки і систем
Лабораторія інформаційних систем і баз даних
Лабораторія Globalogic
Кафедра прикладної та вищої математики

Факультет економічних наук
Кафедра обліку та аудиту
Кафедра фінансів і кредиту
Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки
Кафедра економіки підприємства та землеустрою
Кафедра професійного англомовного навчання

Факультет еколого-медичних наук
Кафедра екології та природокористування
Лабораторія екології
Лабораторія хімії
Кафедра якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки
Лабораторія біофізики та біобезпеки
Лабораторія мікробіології
Кафедра медичних приладів та систем
Лабораторія фізики
Лабораторія медичних приладів
Лабораторія електротехніки, електроніки і мікропроцесорів
Кафедра здоров’я людини та фізичної реабілітації
Кафедра фізичного виховання та спорту
Кафедра олімпійського та професійного спорту

Факультет політичних наук
Кафедра політичних наук
Кафедра історії
Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики
Кафедра всесвітньої історії
Кафедра міжнародної інформації

Факультет соціології
Кафедра соціології
Кафедра соціальної роботи, управління та педагогіки
Кафедра психології
Кафедра філософії

Юридичний факультет
Кафедра адміністративного та конституційного права і процесу
Кафедра історії та теорії держави і права
Кафедра цивільного та кримінального права и процесу

Навчально-науковий інститут інженерії об’єктів та систем
Кафедра будівництва та архітектури

Інститут післядипломної освіти

Підготовче відділення

Профспілковий комітет

Студентська колегія

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню

Бухгалтерія
Планово-фінансовий відділ

Вчена рада

Приймальна комісія

Навчально-методичний відділ

Відділ аспірантури

Науково-дослідна частина

Відділ міжнародних зв’язків

Інформаційно-компютерний центр

Бібліотека

Редакційно-видавничий відділ

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Харчовий комплекс

Відділ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

Центр культури, мистецтв та зв’язків із громадськістю

Медіацентр

Галерея мистецтв

Медпункт

Гуртожитки

 

 

Події та оголошення


жовтня
27
Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення стійкості економіки в умовах гоеекономічної нестабільності: національний та глобальний виміри»

Київський національний університетімені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин запрошують професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів

Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Листопада
17
ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку»

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує  усіх охочих взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку», яка відбудеться 17 листопада 2016 р. Матеріали для участі у конференції приймаються до 14 листопада 2016 …