ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! - ЧНУ iм. Петра Могили

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!


 

Приймальна комісія ЧНУ імені

Петра Могили повідомляє:

 

  1.  На період прийому документів, проведення конкурсного відбору та зарахування абітурієнтів до вищих навчальних закладів з 1 липня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України розпочинають роботу консультативні телефонні лінії з питань вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів України.

Найбільш поширені запитання та відповіді на них будуть розміщені на офіційному веб-сайті МОН у рубриці «Вступна кампанія».

Стаціонарний номер: (044)-481-32-15.

 

Мобільний номер: 068-951-25-13.

Номер для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей:

Стаціонарний номер: 0 (800)-504-425.

 

Мобільний номер: 050-550-54-11.

  1. В управлінні освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації на період вступних випробувань та зарахувань абітурієнтів до вищих і професійно-технічних навчальних закладів створено регіональний оперативний штаб „Вступна компанія 2016 року”.

Телефон гарячої лінії: (0512) 37-92-99

  1.  В Чорноморському національному університеті імені Петра Могили працює телефон консультаційної лінії, за яким Ви можете звертатися з питаннями вступу до університету.

Телефон консультаційної лінії (0512) 24-41-89

Події та оголошення


жовтня
27
Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення стійкості економіки в умовах гоеекономічної нестабільності: національний та глобальний виміри»

Київський національний університетімені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин запрошують професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів

Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Листопада
17
ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку»

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує  усіх охочих взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку», яка відбудеться 17 листопада 2016 р. Матеріали для участі у конференції приймаються до 14 листопада 2016 …