Перепідготовка військовослужбовців - ЧНУ iм. Петра Могили

Перепідготовка військовослужбовців


Перепідготовка військовослужбовців у Чорноморському державному університеті імені Петра Могили продовжується!
У ЧДУ імені Петра Могили почалась друга за цей рік перепідготовка 28 військовослужбовців за спеціальністю «Організація та управління підприємствами малого та середнього бізнесу». Перепідготовка буде здійснюватись на 3-місячних курсах по 480-годинній програмі. Заняття будуть проводитись 6 днів на тиждень (6 годин на день). Курс лекцій будуть викладати кандидати та доктори наук ЧДУ імені Петра Могили. Навчання буде здійснюватись у спеціальних аудиторіях, які обладнано мультимедійними проекторами та у сучасних комп’ютерних класах.

Організаторами перепідготовки виступили Державний департамент адаптації військовослужбовців, яких звільнено в запас або у відставку, та конверсії минулих військових об’єктів, Ресурсний та кар’єрний центр для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України, Організація по безпеці та співробітництва у Європі ОБСЄ, фонд соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил.

На відкритті були присутні голова правління Ресурсного та кар’єрного центру для звільнених військовослужбовців Збройних Сил України О.С.Коренчук та директор Інституту післядипломної освіти Г.Л.Норд, які побажали військовослужбовцям успіхів у навчанні.

Навчання здійснюється в межах реалізації загального проекту Міністерства оборони України та Організації по безпеці та співробітництва в Європі ОБСЄ – «Допомога у соціальній адаптації військовослужбовцям Збройних Сил України, яких звільнено у запас» та повністю фінансується Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Таким чином, відкриття на базі класичного ЧДУ імені Петра Могили курсів перепідготовки військовослужбовців відповідає вимогам часу та буде здійснювати підтримку найкращому задоволенню їх потреб та потреб держави, які допоможуть їм у швидшій адаптації до цивільного життя, в тому числі, у їх працевлаштуванні з урахуванням рівня освіти, досвіду військової служби, вікових особливостей та потреб ринку праці.

Відділ зв’язків із громадськістю

ЧДУ імені Петра Могили

 

Події та оголошення


жовтня
17
Науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування: розвиток і впровадження»

17 листопада 2016 р. Національна академія державного управління при Президентові України проводить науково-практичну конференцію молоди вчених «Публічне управління та адміністрування: розвиток і впровадження».

жовтня
27
Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення стійкості економіки в умовах гоеекономічної нестабільності: національний та глобальний виміри»

Київський національний університетімені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин запрошують професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів

Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»