Науково-дослідна частина - ЧНУ iм. Петра Могили

Науково-дослідна частина


Андрєєв В. І.

 

Вячеслав Іванович Андрєєв

начальник науково-дослідного  відділу, кандидат технічних наук, доцент.

 

Інноваційна діяльність є одним з пріоритетних напрямків роботи науково-дослідної частини.

ІННОВАЦІЯ – процес, орієнтований на створення, розвиток і якісне удосконалення нових видів виробів, технологій, організаційних  форм,  що  характеризується  новими  формами інтеграції науки, техніки і виробництва, передбачає участь різних  організацій  і  відомств.  Нововведення,  впровадження нових  ідей, технологій, видів продукції тощо у виробництво, управлінську діяльність.

Інноваційні науково-дослідні розробки ЧНУ ім. П.Могили

 

В Чорноморському національному університеті імені Петра Могили  продовжує свою роботу осередок молодих науковців університету. Згідно з Положенням ЧНУ про науково-дослідну роботу студентів, основними завданнями молодіжного наукового органу є:

  1. Підвищення якості наукових досліджень молодих учених.
  2. Сприяння участі учнів, студентів та молодих учених у предметних олімпіадах,
  3. Створення та організація роботи наукових гуртків, товариств, інших об’єднань молодих учених вищих навчальних закладів, науково-дослідних та академічних установ відповідно до основних пріоритетів наукової діяльності.
  4. Залучення студентів до виконання вітчизняних та міжнародних проектів (грантів), що виконуються у ВНЗ
  5. Сприяння міжнародному обміну студентів, науково-педагогічних та наукових співробітників з метою проведення спільних наукових досліджень, участі в наукових форумах, конференціях та інших заходах, стажування, обміну досвідом.

Науково-дослідна робота та інноваційна діяльність молодих вчених

 

Щорічно в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день науки. У другій декаді листопада проходять офіційні заходи, присвячені святу, повна назва якого Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку. Ця назва несе в собі головну мету самого свята. Його створили для того, щоб людство цілком усвідомило користь наукових досліджень та розробок. Звичайно ж, свято не є вихідним, але відзначають його досить масштабно, організовуючи різні з’їзди, форуми, засідання та інші заходи, присвячені науці та вченим.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили запрошує науковців, молодих вчених, аспірантів, студентів та всіх бажаючих до участі у Всеукраїнській щорічній науково-методичній конференції – «Могилянські читання – 2016» присвяченій Всесвітньому дню науки.

«Могилянські читання – 2016»

 

План наукових конференцій

План проведення науково-методичних конференцій та науково-практичних семінарів з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2017 рік

 

Наукові центри та інститути

TOEFL-центр на базі ЧНУ імені Петра Могили Волонтерський центр

Галузева науково-дослідна лабораторія альтернативних джерел енергії

Інститут науково-освітнього забезпечення екологічної складової сталого розвитку Чорноморського регіону

Інформаційний центр Європейського Союзу в м. Миколаїв Лабораторія реконфігурованих систем ”FPGA”

Миколаївське відділення інституту історії України НАН України Мікроконтролерна лабораторія вбудованих систем ”Embedded Systems”

Навчально-науковий центр з європейської та євроатлантичної інтеграції України

Науковий інститут радіаційної та техногенно-екологічної безпеки

Науково-дослідний інститут полоністики

Науково-освітня лабораторія мікропроцесорних систем засобів контролю стану довкілля

Південне відділення інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Центр соціологічних досліджень

Центр Франкофонії

Події та оголошення


жовтня
27
Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення стійкості економіки в умовах гоеекономічної нестабільності: національний та глобальний виміри»

Київський національний університетімені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин запрошують професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів

Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Листопада
17
ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку»

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує  усіх охочих взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку», яка відбудеться 17 листопада 2016 р. Матеріали для участі у конференції приймаються до 14 листопада 2016 …