Лекція Романа Вакульчука в рамках проекту «Україна – Норвегія»

У рамках проекту «Україна – Норвегія» слухачам курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей прочитали лекцію «Нові технології та інновації в державному секторі».

Лектором був Роман Вакульчук – старший науковий співробітник Норвезького інституту міжнародних відносин. Він володіє вченим ступенем PhD в економіці, яку отримав у Бременському університеті імені Якобса, Бремен, Німеччина. Також має два ступені магістра в галузі міжнародних відносин. Він був провідним керівником цілого ряду міжнародних наукових проектів і нагороджений Міжнародною Премією імені Габріеля Аль-Салем «За видатні досягнення в консалтингу» та наукових дослідженнях у 2013 році.
Захід розпочався зі знайомства лектора та слухачів. Продовжився розповіддю про Норвегію. Далі всі поринули в навчальний процес і здобували нові знання.

Нагадаємо, що 7 вересня 2016 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулося урочисте відкриття чергових курсів професійної перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей.

????????????????????????????????????