Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки


Ганна Володимирівна Коваль

email:[email protected]
Кафедра розташована:10-й корпус, кімн. 10-202
тел. (0512)76-92-82

Ганна Володимирівна Коваль – завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, в.о. професора. Працює в Чорноморському державному університеті імені Петра Могили з 2008 року. За період роботи в університеті захистила кандидатську дисертацію на тему “Формування патріотизму – важливий чинник політичної соціалізації молоді на сучасному етапі державотворення України” (2008 р.); отримала вчене звання доцента кафедри державної політики і менеджменту ( 2010 р.); захистила докторську дисертацію на тему “Розвиток механізмів формування та реалізації державної молодіжної політики України на регіональному рівні” (2014 р.).

Події та оголошення


жовтня
17
Науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування: розвиток і впровадження»

17 листопада 2016 р. Національна академія державного управління при Президентові України проводить науково-практичну конференцію молоди вчених «Публічне управління та адміністрування: розвиток і впровадження».

жовтня
27
Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення стійкості економіки в умовах гоеекономічної нестабільності: національний та глобальний виміри»

Київський національний університетімені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин запрошують професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів

Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»