Кафедра менеджменту та адміністрування - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедра менеджменту та адміністрування


Викладацький склад

Беглиця Володимир Петрович
проректор з наукової роботи ЧНУ імені Петра Могили

Беглиця - проректор - першим
доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри
Є автором більш ніж 50 наукових публікацій у галузі економіки та державного управління. Член спеціалізованої вченої ради із захисту докторських дисертацій з державного управління.
Захист дисертації:
2012 р. – захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління.

Багмет Михайло Олександрович
доктор історичних наук, професор

Багмет

Професійний шлях:
Відмінник освіти України. Академік Української академії історичних наук. Академік Української академії політичних наук. Був головою спеціалізованої вченої ради з політичних наук, заступником голови спеціалізованої вченої ради з історичних наук ЧДУ імені Петра Могили. Є членом президії Громадської ради освітян і науковців України, заступником голови правління Миколаївської обласної організації Товариство «Знання» України. Був членом Вищої акредитаційної комісії (ВАК) України з державного управління та членом Науково-методичної комісії з політичних наук МОН України. Включався до складу Науково-експертної колегії з проблем соціально-економічного розвитку при Кабінеті Міністрів України.
Є автором понад 600 наукових, науково-популярних та методичних праць.
Під його керівництвом захищено більше 30 докторських та кандидатських дисертацій.
Захист дисертації:
1993 р. – захист докторської дисертації в Інституті історії України НАН України.  Заслужений діяч науки і техніки України.

Бондар Ганна Леонідівна
кандидат політичних наук, доцент

Бондар

Науковий керівник дипломних і магістерських робіт з курсів «Комунікативна політика в діяльності державних службовців», «Проблеми формування правової держави та громадянського суспільства в Україні», «Психологія політики та влади», «Український парламентаризм». Має більше 20 наукових публікацій.

 

Дерега Віра Володимирівна
кандидат політичних наук, доцент

Дерега

Освіта та професійний шлях:
У 2001 р. з відзнакою закінчила історичний факультет Миколаївського державного педагогічного університету. У 2001-2003 рр. навчалась в аспірантурі Національного університету «Києво-Могилянська академія». З цього часу працює викладачем ЧДУ ім. П.Могили (з 2016 р. – ЧНУ ім. П.Могили). У 2010 р. призначена на посаду доцента кафедри державної політики та менеджменту, зараз працює на кафедрі менеджменту та адміністрування.
Захист дисертації:
2007 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Політологічний аналіз формування та розвитку системи соціального захисту», спеціальність 23.00.02 – політичні інститути та процеси, в ЧДУ ім.П.Могили.
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2007 р. – нагороджена почесною грамотою Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.
2010 р. – присуджено вчене звання доцента кафедри державної політики та менеджменту.
Наукові інтереси: публічне управління, соціальна політика
Електронна адреса: [email protected]
Телефон: (0512) 76-71-95.

 

Малікіна Оксана Анатоліївна
викладач, провідний фахівець кафедри

Малікіна

Освіта та професійний шлях:
У 1999 р. закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут за спеціальністю – всесвітня історія та народознавство, отримала кваліфікацію – викладач історії та народознавства. У 2010 р. закінчила МДГУ ім. Петра Могили, спеціальність – державна служба, кваліфікація – магістр державної служби. З 2007 р. працює в Інституті державного управління МДГУ ім. Петра Могили (з 2016 р. – ЧНУ ім. Петра Могили).
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2014 р. – з нагоди відзначення 17-річчя від дня заснування ЧДУ ім. П.Могили нагороджена почесною грамотою Миколаївської облдержадміністрації.
2016 р. – за плідну працю, високий професіоналізм, значні досягнення в навчально-виховній роботі, вагомий особистий внесок у розвиток сучасної освіти та з нагоди 20-річчя від дня заснування ЧДУ ім. П.Могили нагороджена почесною грамотою Миколаївської міської ради.
Наукові інтереси: інститут державної служби, організація управлінської діяльності
Електронна адреса: [email protected]
Телефон: (0512) 76-71-92

Гаргаун Яна Ігорівна
завідуюча кабінетом кафедри

Гаргаун - поставить в конце

Події та оголошення


жовтня
17
Науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування: розвиток і впровадження»

17 листопада 2016 р. Національна академія державного управління при Президентові України проводить науково-практичну конференцію молоди вчених «Публічне управління та адміністрування: розвиток і впровадження».

жовтня
27
Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення стійкості економіки в умовах гоеекономічної нестабільності: національний та глобальний виміри»

Київський національний університетімені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин запрошують професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів

Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»