Кафедра іноземних мов - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедра іноземних мов


Запорожець Галина Вікторівна
email:[email protected]
– кандидат педагогічних наук, доцент. З 1999 року завідувач кафедрою англійської філології ЧДУ ім. П. Могили з 2001 року. 1980-1998 рік – викладач, старший викладач, доцент кафедри іноземних мов Миколаївського державного педагогічного інституту. У 1979 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О.С. Пушкіна. 21 квітня 1988 року присуджено науковий ступінь кандидата педагогічних наук. 6 листопада 1992 року присвоєно вчене звання доцента. У 1995 році пройшла підвищення кваліфікації в Університеті графства Кент в Кентербері, Англія. В 1996-97 році стажувалася в Університеті штату Небраска, Омаха, США по програмі “Junior Faculty Development Program” зі спеціальності “American Studies”. В 2001-2002 році проводила дослідження в Університеті Меріленду, Коледж Парк, США по Fulbright Senior Scholar Program зі спеціальності “American Women’s Literature’’. Наукові досягнення: Має більше 40 наукових публікацій, брала участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях як в Україні так і за кордоном – Зальцбург, Австрія (1995), Омаха, Небраска США (2001), Клайпеда, Литва (2004), Майамі,США (2009). Напрями наукової діяльності: викладання Британського та Американського країнознавства, різні підходи до інтерпретації художнього англомовного тексту, вивчення історії американської жіночої літератури та критики, методика викладання іноземних мов у вузі. Членство у професійних організаціях: міжнародна асоціація Phi Beta Delta, міжнародна організація викладачів англійської мови TESOL, організація Американських літературних студій в Україні (CALSU), член НГО “Жіноча перспектива”, член асоціації випускників програми ім.Фулбрайта в Україні. З 1995 року – керівник секції англійської мови МАН в Миколаївській області. Нагороди: Грамоти Міністерства освіти і науки України (2005, 2007), Управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації (2004), Миколаївської міської ради (2005). Відмінник освіти України (2009), ювілейна медаль з нагоди 20-ї річниці незалежності України (2011).

Події та оголошення


жовтня
27
Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення стійкості економіки в умовах гоеекономічної нестабільності: національний та глобальний виміри»

Київський національний університетімені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин запрошують професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів

Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Листопада
17
ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку»

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує  усіх охочих взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку», яка відбудеться 17 листопада 2016 р. Матеріали для участі у конференції приймаються до 14 листопада 2016 …