Друга вища освіта - ЧНУ iм. Петра Могили

Друга вища освіта


На навчання приймаються особи, які мають повну вищу освіту та кваліфікацію відповідного рівня з будь-якого напрямку. Надається можливість отримати другу вищу освіту без відриву від виробництва при очній формі навчання.

Після успішного закінчення та захисту випускної роботи студенти отримують диплом державного зразка про перепідготовку за обраною спеціальністю відповідного кваліфікаційного рівня. В університеті є можливості для продовження навчання на більш високих рівнях підготовки за напрямком набутої другої освіти (магістратура, аспірантура).

Спеціальність Попередній документ про освіту Програма підготовки Тривалість навчання
Фінанси і кредит диплом спеціаліста чи магістра за будь-якою спеціальністю спеціаліст 3 роки

(заняття щосуботи)

 

Для більш детальної інформації щодо навчання слід звертатися за адресою:

м. Миколаїв, вул.68 Десантників, 10, каб.5-103,

тел. (0512) 76-55-59.

E-mail: [email protected]

Сторінки  навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. П.Могили у соціальних мережах:

https://vk.com/ipo_chnu                 https://www.facebook.com/ipo.chnu

Події та оголошення


жовтня
27
Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення стійкості економіки в умовах гоеекономічної нестабільності: національний та глобальний виміри»

Київський національний університетімені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин запрошують професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів

Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Листопада
17
ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку»

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує  усіх охочих взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку», яка відбудеться 17 листопада 2016 р. Матеріали для участі у конференції приймаються до 14 листопада 2016 …