Адміністрація ЧДУ ім. Петра Могили зустрілася із журналістами

Чорноморський державний університет ім. Петра Могили провів прес-конференцію з нагоди відкриття спеціальності «Медицина».
Адміністрація університету зустрілася з журналістами міських засобів масової інформації 31 травня у залі засідань вченої ради.Ректор ЧДУ ім. Петра Могили Леонід Клименко розповів про історію створення Медичного інституту загалом та відкриття спеціальності «Медицина» зокрема. Цього року заклад отримав ліцензію на підготовку фахівців магістерського рівня за спеціальністю «Медицина». Ліцензований обсяг набору – 150 осіб. Леонід Клименко сподівається, що 50 місць займуть студенти-іноземці. Саме тому навчання буде організоване двома потоками: один – українською мовою, другий – англійською та російською мовою.
Доктор медичних наук, професор Микола Клименко пояснив специфіку підготовки лікарів, оскільки вона відрізняється від навчання інших спеціальностей. Студенти перші два роки навчатимуться в стінах університету, далі – переходитимуть на навчання в міські лікарні. Для цього в них буде створено спеціальні кафедри. Проте ректор університету сподівається, що за кілька років вдасться відкрити власну університетську клініку.
«Ми будемо випускати магістра медицини, який засвоїв загальну лікарську підготовку, а потім в інтернатурі він буде спеціалізуватися за конкретним напрямком медицини. Саме тоді він отримає кваліфікацію лікаря з конкретної лікарської спеціальності», – пояснив Микола Олексійович.
Також на прес-конференції запевнили, що в медичній освіті передбачається обов’язкове працевлаштування, тому ті, хто навчався за державний кошт, відпрацьовуватиме три роки в обласних медичних закладах.

f4Ws604LM7Y